Regulamin sklepu.

oknapremium.net –  Sklep internetowy

Dział sprzedaży i adres do korespondencji:
PHUP Chwil Marek Chwil
ul. Fortuny 2
Warszawa 01-339

INFOLINIA 801 011 550

tel. 022 266 86 06
fax. 022 266 86 07
e-mail: info@oknapremium.net

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00


Sklep oknapremium.net prowadzi firma:

PHUP Chwil Marek Chwil
ul. Wiejska 3

84-242 Kębłowo

NIP 588-208-17-52,
REGON: 220052274

 

nr. konta:

60 2490 0005 0000 4530 2041 9636

Bank BPH S.A

Filia w Wejherowie1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą od godz. 8.00 następnego dnia pracy.

2. Każde zamówienie jest potwierdzane telefonicznie lub poprzez wysłanie wiadomości e-mail.

3. Jeśli jeżeli uzyskanie potwierdzenia w ciągu 5 dni roboczych nie będzie możliwe, zamówienie zostanie anulowane.

4. Ceny towarów uwzględniają podatek VAT - są to ceny brutto wyrażone w złotych polskich. Cena produktu nie uwzględnia kosztów dostawy zamówienia.

5. Podczas pierwszego zamawiania towarów należy zarejestrować się w sklepie.

6. Zakupione towary są dostarczane, wraz z wymaganym dowodem zakupu (fakturą VAT), pod adres wskazany przez Klienta przy rejestracji lub wskazany w zamówieniu.

7. Kupujący ma możliwość wyboru formy płatności:
a. przelew bankowy
b. przelew bankowy zaliczka 30%
c. Dotpay.pl (karta kredytowa, PayPal, płatności online w internecie)


8. W przypadku wybrania płatności przelewem zastosowanie ma następująca procedura: Klient po złożeniu zamówienia dokonuje wpłaty na konto. Po otrzymaniu potwierdzenia i informacji z banku o wpływie środków na konto, nasza firma wysyła zamówione towary


9. Firma zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień budzących wątpliwości.

10. GWARANCJA. Wszystkie towary zakupione w sklepie internetowym są fabrycznie nowe i objęte pełną gwarancją producenta na równi z innymi formami sprzedaży.

11. Gwarancji nie podlegają wszelkiego rodzaju przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne.

12. ANULOWANIE ZAMÓWIENIA. Po wysłaniu zamówienia, możesz wycofać zamówienie jedynie telefonicznie, dzwoniąc pod numer: tel.: 022 266 86 06 w godzinach 8-16.

16. Nie możemy anulować zamówień, które zostały już wysłane na adres ZAMAWIAJACEGO.

13. ODSTĄPIENIE OD ZAWARTEJ UMOWY. Klient będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy (otrzymania towaru), bez podania przyczyny, składając oświadczenie na piśmie oraz dokonując zwrotu towaru. Równowartość zwróconego towaru otrzymuje Klient w terminie 14 dni (od daty dostarczenia towaru do siedziby firmy) przelewem na podany rachunek w banku lub przekazem pocztowym. Koszty zwrotu przesyłki oraz prowizję bankową, ponosi Klient.

14. Zwracany towar nie może być używany oraz powinien być czysty. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia zwrotu.

15. Do zwracanego towaru musi być dołączony dowód zakupu oraz nr konta bankowego, na który mają zostać odesłane pieniądze.

16. REKLAMACJE. Jeśli otrzymany towar będzie posiadał wady techniczne, prosimy o natychmiastowy kontakt ze sklepem tel. 022 266 86 06. Prosimy jednocześnie o przesłanie pisemnego zgłoszenia reklamacji, w którym należy podać datę zgłoszenia, dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z nazwą osoby/firmy, imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu osoby upoważnionej do reprezentowania .

17. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych
przesyłki, które powstały podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej protokołu reklamacyjnego w momencie odbioru przesyłki.

18. Reklamowany towar przesłany do nas nie może być używany. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odmówienia przyjęcia reklamacji.

19. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.

20. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 21 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru do siedziby firmy.

21. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.

22. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez firmę danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883), która gwarantuje prawo wglądu do własnych danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

23. Dane osobowe, które Państwo podają podczas zakupów są przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia oraz informowania Państwa o nowościach i promocjach w naszym sklepie.

24. Nasza firma nie wykorzystuje tych danych do żadnych innych celów. W żadnym wypadku nie sprzedajemy ich ani też nie udostępniamy osobom trzecim.

25. Treść Sklepu Internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.

26. Złożenie zamówienia w sklepie oknapremium.net oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

27. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustaw o ochronie praw konsumentów i ustawy o ochronie danych osobowych.

Wybierz kategorię

WyszukiwarkaZaawansowane wyszukiwanie

Twój koszyk jest pusty
[Rozmiar: 13718 bajtów]

Partnerzy

Statystyki
Gości online: 0
[Rozmiar: 475 bajtów] Obsługiwane banki Obsługiwane banki
(C) Copyright @ Copy Okna Premium.net - Okna PCV i Drzwi - sklep internetowy 2011
Wszelkie podane na stronie ceny zawierają podatek 23% VAT Licznik: 2143162
Sklepy Internetowe KQS.store